• Chakra 10ml Feromony

Dla zarejestrowanych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Zostaw telefon
  • ORYGINALNA CHAKRA NAJMOCNIEJSZE FEROMONY
PERFUMY Z FEROMONAMI CHAKRA 10ML MĘSKIE ESENCJA

Feromony silnie działające na kobiety:

Kompozycja składników o bardzo skutecznym działaniu.

Jak pomagają feromony w życiu codziennym? - Chakra

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm. Można go wydobyć między innymi używając feromonów Chakra.

CHAKRA to feromony najnowszej generacji, które biją na głowę wszystkie inne. Niezwykły skład CHAKRY zawiera aż 7 feromonów o wysokim stężeniu (0.727 mg/ml), które w połączeniu ze sobą dają oszałamiające efekty. Unikalna receptura będąca wynikiem wieloletniej pracy ekspertów zaowocowała czołową pod względem skuteczności pozycją Chakry na rynku feromonów.

Dzięki wysokiej zawartości feromonów (ponad 7 mg na 10 ml) Chakra została uznana za produkt najwyższej jakości w swojej klasie. To niezawodne feromony, które są niezastąpione zarówno w sztuce uwodzenia, jak również w codziennej komunikacji międzyludzkiej.

Przy pomocy Chakry osiągniesz wiele celów:

  • wzbudzisz zaufanie innych do Twojej osoby

  • zauważysz większą podatność innych na Twoje wpływy

  • poczujesz większą pewność siebie

  • poczujesz, że Twoja atrakcyjność w oczach innych ludzi znacznie rośnie

  • wzbudzisz szacunek oraz przyjaźń innych mężczyzn

  • zauważysz większe pobudzenie i łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi

  • Chakra podkreśla osobowość i stwarza wokół Ciebie aurę zmysłowości

PERFUMY Z FEROMONAMI CHAKRA 10ML MĘSKIE ESENCJA Marka inna marka

Jak stosować Chakrę?

 

Możesz stosować Chakrę zawsze, kiedy tylko chcesz – ponieważ Chakra sprawdza się zarówno w sytuacjach biznesowych, towarzyskich, jak i codziennych, a spektrum jej działania jest bardzo szerokie i skuteczne.

Chakra jest niezawodna w każdej sytuacji społecznej. Sprawdza się podczas załatwiania ważnych spraw urzędowych, biznesowych, bankowych, czyli w miejscach, gdzie liczy się dobre pierwsze wrażenie.

Znajduje zastosowanie również w takich miejscach, jak nocne kluby, puby, kina, czyli tam, gdzie masz okazję kogoś poznać i pojawia się tzw. „chemia” oraz wysyłanie pozytywnych sygnałów do obu płci.

Jaki zapach ma Chakra?

To po prostu Sex & Power. Tego zapachu nie da się opisać, trzeba go poczuć! Kobiety, które zostały poproszone o opinie, opisywały go jako orientalny, zdecydowany, męski i podniecający. Ta uwodzicielska nuta działa od pierwszego zetknięcia.

Jak Chakra sprawdza się w związku?

Chakra to idealny produkt nie tylko do uwodzenia i nawiązywania nowych znajomości, ale także do pogłębiania więzi z wieloletnim partnerem. Jeśli pragniesz przywołać emocje z początków znajomości, użyj Chakry. Nawet po 20 latach wspólnego życia Wasza miłość może znów wznieść się na szczyty.

Skład:

Androstenol, Androstenon, Androsteron + 4 nowe feromony, które do tej pory nie pojawiły się w żadnym innym produkcie.

Sposób przechowywania.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Środki ostrożności.

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Zapoznaj się dokładnie z listą składników zamieszczoną poniżej. Jesteśmy jedynym dystrybutorem Chakry na polskim rynku. Uważaj na tanie podróbki i produkty nieoryginalne, jakich pełno w sieci.