• REGULAMIN

REGULAMIN erosoft.pl

 

1.1. Hurtownia internetowa erosoft.pl należąca do Mad-Med Grzegorz Leszczyński z siedzibą ul.Bochniewicza 72 38-340 Biecz, NIP 7382134794, REGON 368579785 jest platformą zakupów hurtowych. www.erosoft.pl  prowadzi sprzedaż hurtową dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. www.erosoft.pl nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Rejestracji na stronie www.erosoft.pl mogą dokonywać wyłącznie przedsiębiorcy, tzn. firmy i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

1.2. Po rejestracji i pozytywnej weryfikacji danych kontrahenta, zostaje on zaakceptowany i dopuszczony do zawierania transakcji na platformie hurtowej www.erosoft.pl

 

1.3. Rejestracja na platformie hurtowej oznacza jednocześnie zaakceptowanie niniejszego regulaminu i zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych na temat promocji, nowośći i innych zmian w ofercie oraz systemie. 

 

1.4. Po zalogowaniu danymi wprowadzonymi podczas rejestracji, kontrahent uzyska dostęp do hurtowych cen netto. 

 

1.5. Wszystkie transakcje zawierane są w złotówkach - PLN. 

 

1.6. Pierwsze dziesięć zamówień realizowanych jest  wyłącznie za przedpłatą lub poprzez płatność przy odbiorze. 

 

1.7. Przy kolejnych zamówieniach możliwy jest 2 dniowy termin płatności. Uzyskanie 7-io lub 14-to dniowego terminu płatności możliwe jest po dłuższej współpracy i przy terminowych dotychczasowych wpłatach. 

 

1.8. Zarejestrowani klienci hurtowni mogą dokonywać zakupów hurtowych bez kwoty minimalnej. 

 

1.9. Przesyłki wysyłane są kurierem InPost, Pocztex lub za pośrednictwem zleconego przez klienta innego spedytora.

 

1.10. Czas realizacji wysyłki wynosi 1-2 dni robocze w przypadku dostępności produktu. W przypadku, gdy w zamówieniu znajdzie się przynajmniej jeden produkt z określoną na karcie towaru dostępnością "0" czas ten zostaje wydłużony wydłużony na 2-6 dni roboczych. Wysyłka zamówień pow. 700 zł netto jest darmowa.

 

1.11. Reklamacje uszkodzonych w transporcie przesyłek uwzględniane są po spisaniu w obecności kuriera protokołu szkody. 

 

1.12. Przed wysyłka prowadzona jest rejestracja video wysyłanych towarów która stanowi pomoc przy zgłaszaniu reklamacji co do zawartości przesyłki.

 

1.13. Odbiór osobisty możliwy jest w siedzibie firmy w Biecz przy ulicy Bochniewicza 72 po telefonicznym umówieniu terminu. 

 

1.14. Mad-Med Grzegorz Leszczyński zastrzega sobie prawo do zmiany warunków współpracy (terminu płatności, wysokości rabatu, terminu wysyłki itd.) w przypadku opóźnień w płatnościach lub zamówień poniżej deklarowanych ilości. 

 

1.15. Firma Mad-Med Grzegorz Leszczyński zastrzega sobie prawo do zmiany asortymentu oraz jego cen prezentowanych na platformie hurtowej oraz do prowadzenia i kończenia przed czasem akcji promocyjnych. 

 

1.16. Cenami branymi pod uwagę podczas składania zamówień telefonicznych/mailowych/bezpośrednich są ceny aktualnie prezentowane na platformie www.erosoft.pl

 

1.17. Mad-Med Grzegorz Leszczyński zastrzega sobie prawo do błędów systemu informatycznego obsługującego platformę co do dostępności towaru. W takim wypadku klient zostanie niezwłocznie poinformowany o wydłużeniu realizacji zamówienia lub jego anulowaniu.

 

1.18. Wymianę produktów wadliwych lub uszkodzonych lub błędnie zadysponowanych realizujemy przy okazji kolejnej wysyłki zamówienia do klienta.

 

1.19. W przypadku reklamacji towarów prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów. Wadliwe towary wymieniamy na nowe, a w przypadku braku towaru w magazynie wystawiamy fakturę korygującą.

 

Zamówienia w systemie DROPSHIPPING -  z bezpośrednią wysyłką do klienta 

 

2.1. Firma Mad-Med Grzegorz Leszczyński dopuszcza realizację zamówień w systemie DropShipping, - z bezpośrednią wysyłką do klienta.

2.2. Dyskretna paczka przygotowywana jest ze szczególną starannością.

Nie są do niej dołączone żadne dokumenty zakupu sugerujące Sprzedającego. Paczka oklejona jest szarą taśmą.

2.3. Łączną fakturę za wszystkie zamówienia wystawiona jest na koniec dnia lub na koniec każdego tygodnia (w zależności od umowy z partnerem handlowym).

2.4. Faktury wysłane są na maila wskazanego przez partnera handlowego.

 

2.5. Zamówienia można składać na dwa sposoby:

  • Złożyć zamówienie i w uwagach wpisać: Dropshipping + dane do wysyłki.

Koszt dodatkowy to: 2,85 PLN netto (dropshipping) + koszt wysyłki wg poniższego cennika:

 

Przedpłata:

PACZKOMATY INPOST – 11zł netto   (dostawa 1-2 dn)

KURIER INPOST - 12 zł netto  
(dostawa 1-2 dn)

POCZTEX – 13zł netto 
(dostawa 1-3dn)


  • Złożyć zamówienie i w uwagach wpisać: " etykieta".W takim przypadku należy wysłać w odpowiedzi na otrzymanego  z  zamówieniem maila  własną etykietę, podając numer złożonego zamówienia w tytule.

Wszystkie informacje i etykiety związane z Dropshippingiem proszę wysyłać na adres:

dropshippingmadmed@gmail.com

2.6. Godziny odbioru paczek:

Kurier INPOST odbiera paczki w każdy dzień powszedni pomiędzy godziną 12:00-14:00

Kurier DPD odbiera paczki w każdy dzień powszedni około godziny 12:00

Przesyłki na pocztę polską (POCZTEX) dostarczamy do godziny 18 każdego dnia

Pozostałe firmy kurierskie należy zamawiać na adres hurtowni:

Mad-Med Grzegorz Leszczyński

Ul.Bochniewicza 72        38- 340 Biecz

 

2.7. Partner handlowy w momencie złożenia zamówienia w systemie DropShipping deklaruje, iż w przypadku powierzenia danych do wysyłki firmie Mad-Med Grzegorz Leszczyński klient został poinformowany o przekazaniu jego danych stronie trzeciej.

2.8. Dane powierzone firmie Mad-Med Grzegorz Leszczyński zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do wykonania zlecenia doręczenia towaru. Nie zostaną wykorzystane w żaden inny sposób, a także nie będą przetwarzane po wykonaniu usługi DropShipping.

2.9. W przypadku odbioru przesyłki własnym kurierem firma Mad-Med Grzegorz Leszczyński pobiera opłatę za usługę pakowania paczki zgodną z aktualnym cennikiem. W takim wypadku dane klienta nie są przetwarzane ani nie podlegają powierzeniu.

2.10. W przypadku zamówień realizowanych w systemie Dropshipping dostępne są formy płatności przedpłata lub przesyłka płatna przy odbiorze. Płatność przy odbiorze wyłącznie z etykietą podesłaną przez partnera handlowego.  

2.11. Wszystkie kwestie nieuregulowane niniejszym regulaminem reguluje kodeks prawa handlowego.