• ŁĄCZNIK XXL HAMAKA

Dla zarejestrowanych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Zostaw telefon

STALOWA NOGA XXL HAMAKA - ŁĄCZNIK - WYSOKA JAKOŚĆ

NOGA XXL HAMAKA ŁĄCZNIK HAMAK BUJAK UCHWYT STELAŻ Producent Mad med

-Element wykonany z profila o wymiarach 100x100x2 mm

-Zalecane wymiary kantówek drewnianych lub stalowych 94mm

-Wytrzymałość - 250kg

- Kąt nachylenia ramion - 135°

-Kolor: RAL 9005 CZARNY

-Malowanie proszkowe

UWAGA: Przy doborze drewna, należy pamiętać aby zostawić od 1 mm do 2  mm luzu. Przy zbyt ciasnym dopasowaniu wyjęcie kantówek pod koniec sezonu może być niemożliwe ze względu na pęcznienie drewna na deszczu.

Uwaga! Nasze elementy stalowe, łączniki są poddawane trawieniu oraz malowane metoda proszkową w kolorze czarnym. Łączniki tak malowane w porównaniu do malowanych zwykła farba antykorozyjną są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania a co najważniejsze nie będą rdzewieć po miesiącu użytkowania na zewnątrz tak jak w przypadku zwykłych.

Malowanie proszkowe – polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek (20-100 μm) farby proszkowej na powierzchnię przewodzącą np. metalu. Osadzona warstwa proszku utrzymuje się na powierzchni malowanego detalu dzięki siłom elektrostatycznym.

Następnie pokryte farbą elementy są nagrzewane do temperatury 140-200°C, w rezultacie czego proszek ulega stopieniu i polimeryzacji. Uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne.

NOGA XXL HAMAKA ŁĄCZNIK HAMAK BUJAK UCHWYT STELAŻ Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 4 kg
NOGA XXL HAMAKA ŁĄCZNIK HAMAK BUJAK UCHWYT STELAŻ Materiał stelażu metal