• LOVE STIM

Dla zarejestrowanych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Najbardziej ekskluzywna gra dla par od LoveStim. Marki nagrodzonej laurem konsumenta.

Gra erotyczna LoveStim to wymarzona propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą podrasować swój seks i dać partnerce lub partnerowi jeszcze więcej rozkoszy. LoveStim GRA - Bo tak się właśnie ona nazywa. Została stworzona by stymulować, wzmacniać namiętność wśród kochanków. Posiada ona aż 50 kart podzielonych tematycznie, zawierających nasycone namiętnością erotyczne  zadania, triki oraz igraszki. Wszystko to tworzy scenariusz rozbudowanej, bardzo podniecającej gry wstępnej. Dodatkowo LoveStim gra posiada profesjonalnie dobrane gadżety, które urozmaicą zabawę a Was doprowadzą do granic rozkoszy.

GRA EROTYCZNA LOVESTIM DLA PAR + ZABAWKI AKCESORIA
GRA EROTYCZNA LOVESTIM DLA PAR + ZABAWKI AKCESORIA Stan opakowania oryginalne

Gra składa się z elementów :

 • 50 podzielonych tematycznie kart do gry
 • Wysokiej jakości opaskę na oczy marki LoveStim, opaska ta pełni podwójną funkcję, jest także narzędziem do krępowania.
 • Specjalistyczny żel do masażu POCKET FOR TOUCH od LoveStim
 • Piórku do łaskotania i sprawiania rozkoszy
 • Wibrator pełniący także funkcję mocnego masażera łechtaczki

Jako jedni z niewielu zadbaliśmy o to by nasza gra była pełnowartościowa, więc w zestawie znajdziesz także baterię do wibratora, dzięki temu zaraz po otrzymaniu gry możesz rozpocząć zabawę...;)

GRA EROTYCZNA LOVESTIM DLA PAR + ZABAWKI AKCESORIA Minimalna liczba graczy 2

Dzięki grze LoveStim, poznacie nowe niesamowite erotyczne triki, nauczycie się mówić o seksie i swoich potrzebach. Namówicie swoją połówkę do spróbowania czegoś nowego. Poznacie nową odsłonę gry wstępnej, tak bardzo podniecającej, tak bardzo wyzwalającej napięcie erotyczne, że miłość nabierze nowego wymiaru.

GRA EROTYCZNA LOVESTIM DLA PAR + ZABAWKI AKCESORIA Język instrukcji polska

LoveStim gra dla par, przeznaczona jest dla każdego

 • Młodzi kochankowie dzięki niej staną się odważniejsi, nauczą się mówić o swoich potrzebach, gra ułatwi przekroczenie barier intymności.
 • Pary, małżeństwa z dłuższym stażem, podkręcą swój seks, LoveStim wyciągnie Was z rutyny wzmocni wasz związek. Dzięki niej od rana będziecie marzyć o wspólnym wieczorze

Karty dla Niej:

 • Rozpalający Flirt - 10 kart różowych
 • Namiętne Igraszki - 10 kart czerwonych
 • Karty zmiany - 5 kart zielonych - znacznie urozmaicają one przebieg gry. Pamiętaj jednak każdą kartę zmiany można użyć tylko raz.

Karty dla Niego:

 • Rozpalający Flirt - 10 kart fioletowych
 • Namiętne igraszki - 10 kart granatowych
 • Karty zmiany - 5 kart zielonych - znacznie urozmaicają one przebieg gry. Pamiętaj jednak każdą kartę zmiany można użyć tylko raz.
GRA EROTYCZNA LOVESTIM DLA PAR + ZABAWKI AKCESORIA Wiek gracza 18+

Dodatkowo do gry dołączone zostały atrakcyjne gadżety. Nie musisz więc kompletować ich osobno. Wszystko, co jest potrzebne zostało zawarte w opakowaniu. Gadżety pozwolą Wam przenieść się na nowy poziom rozkoszy. Zostały dobrane tak, by w pełni uzupełniały grę

Gadżety występujące w grze:

GRA EROTYCZNA LOVESTIM DLA PAR + ZABAWKI AKCESORIA Typ Podstawa

Opaska na oczy

Zmysłowa opaska na oczy, zaprojektowana by sprawiać przyjemność.

Dzięki odpowiedniej szerokości, dokładnie zakrywa oczy nie uciskając ich, specjalne wycięcie na nos, poprawia jej szczelność, nie pozostawiając żadnych szpar od dołu. Dzięki odpowiedniej długości, opaska pasuje na każdą głowę.

OPASKA nie jest rozciągliwa dzięki temu doskonale nadaje się także do krępowania rąk i nie tylko....

Specjalne zakończenie pod odpowiednim kątem dodaje jej uroku i pazura.

Olejek do masażu

POCKET FOR TOUCH 100ml. Kieszonkowy olejek do masażu i lubrykant na bazie wody w jednym. Możesz go mieć zawsze przy sobie a zamieni wieczór w niezapomnianą przygodę erotyczną.

Całkowicie bezpieczny, antyalergiczny olejek do masażu i lubrykant w jednym POCKET FOR TOUCH, jest produktem wysokiej jakości przystosowanym dla najdelikatniejszych kobiet.

Połączenie olejku do masażu oraz wydajnego żelu intymnego wzmacniającego doznania podczas seksu waginalnego jak i analnego, nadaje temu produktowi niespotykaną dotąd wszechstronność.

Mając pod ręką POCKET FOR TOUCH, możesz przygotować romantyczny wieczór z masażem stóp na początek... a później reszty ciała....

GRA EROTYCZNA LOVESTIM DLA PAR + ZABAWKI AKCESORIA Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.1 kg

Delikatne piórko

Piórko pozwala, by podniecenie budowało się długo i powoli, z każdym dotykiem na skórze powiększało się i rosło.

Delikatne muśnięcia miotełki drażnią i stymulują, dzięki czemu również każdy pocałunek czy dotknięcie skóry stają się bardziej odczuwane i mocniej wyczekiwane.

Pieść partnerkę lub partnera od stóp do głów, każdy bowiem fragment ciała staje się bardziej wrażliwy, gdy dotyka go końcówka tej miotełki. Długa rączka pozwala na wygodne trzymanie i zasięg do każdego miejsca na ciele.

Długość: 22 cm

GRA EROTYCZNA LOVESTIM DLA PAR + ZABAWKI AKCESORIA Nazwa Gra love stim
GRA EROTYCZNA LOVESTIM DLA PAR + ZABAWKI AKCESORIA Producent Love Stim

Wibrator

Ten niesamowicie elegancki wibrator w kolorze ecru, spełnia się w podwójnej roli. Idealnie stymuluje wnętrze jak i łechtaczkę. Jego rozmiar jest uniwersalny, idealnie nadaje się dla początkujących kobiet jako pierwszy wibrator. Sprawdza się także jako sprawca rozkoszy u zaawansowanych Pań.

 • Długość wibratora: 13cm
 • Średnica: 2,4cm
 • Zasilanie: 1 bateria AA (jest w zestawie)

  Wyposażony jest w płynną regulację wibracji, co pozwala dostosować go do swoich potrzeb.

  Co równie ważne, w grze LoveStim jest bateria AA którą zasilany jest ten wibrator. Dzięki czemu, jest on gotowy do użycia zaraz po otwarciu gry.

Jak rozpocząć grę:

Do gry przystępujecie ubrani. Włączcie nastrojową muzykę, przyciemnijcie światło i usiądźcie na przeciw siebie. Zaczynacie od części Rozpalający Flirt.

Do drugiego etapu gry przystępujecie nago... Jeżeli wciąż macie coś na sobie zdejmijcie to i cieszcie się widokiem swoich ciał.

Wszystkie reguły gry dokładnie opisane są w instrukcji dodanej do zestawu.

W opakowaniu znajdziesz:

 • 50 kart
 • Żel do masażu POCKET TOUCH
 • Piórko do łaskotania i delikatnych pieszczot
 • Opaska na oczy i pas do krępowania w jednym
 • Dyskretny wibrator z regulacją natężenia wibracji
 • Baterię AA - zasilającą wibrator
 • Instrukcję gry
GRA EROTYCZNA LOVESTIM DLA PAR + ZABAWKI AKCESORIA