• Libi-Gel 100 ml

Dla zarejestrowanych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Zostaw telefon
LIBI GEL MOCNY ORGAZM NATYCHMIASTOWE PODNIECENIE Liczba sztuk 1 szt.

LibiGel to innowacyjny preparat ekstremalnie zwiększający doznania o działaniu silnie pobudzającym i rozgrzewającym! Twój mężczyzna przypomni sobie Wasz pierwszy raz, a Ty będziesz gotowa do stosunku po bardzo krótkiej grze wstępnej. LibiGel sprawi, że podczas stosunku Twój partner będzie lepiej Cię wypełniał, to pozwoli Wam na niezwykłą bliskość.

Posmaruj nim nim wargi sromowe i łechtaczkę, a odczujesz niesamowite uczucie mrowienia, które wprawi Cię w podniecenie i uwrażliwi łechtaczkę na dotyk. LibiGel dzięki właściwościom energetyzującym doda Ci energii i sprawi, ze będziesz czuć się piękniejsza i pewniejsza swojej seksualności.

LIBI GEL MOCNY ORGAZM NATYCHMIASTOWE PODNIECENIE Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.1 kg

Natychmiastowe działanie

LibiGel to środek, który nie tylko po chwili zwiększy wrażliwość okolic intymnych, ale również utrzyma odczuwanie bodźców seksualnych nawet do 30 minut, dzięki czemu będziesz w stanie kochać się odczuwając maksimum rozkoszy

Mocne nawilżenie

Dzięki LibiGel nie będziesz potrzebowała żadnych dodatkowych lubrykantów. Idealnie nawilża i zapewnia maksymalny komfort podczas każdego stosunku. Dodatkowo nie ma żadnego negatywnego wpływu na libido partnera

W pełni bezpieczny

Żel jest stworzony na bazie wody z odpowiednimi składnikami zapewniającymi zwiększoną wrażliwość okolic intymnych. Przed zastosowaniem warto sprawdzić na skórze przedramienia, czy nie występuje uczulenie na którykolwiek ze składników.

Jak działa Libi Gel ?

  • wzmożone doznania seksualne, dzięki lepszemu ukrwieniu sfer intymnych
  • silniejszy orgazm, dzięki pobudzeniu ukrwienia łechtaczki
  • lepsze nawilżenie
  • efekt rozgrzewający
  • przyjemne mrowienie i stymulacja

 

LibiGel ma działanie podniecające i stymulujące

Dzięki zawartości wysokiej jakości składników aktywnych (m.in. L-arginina i żeń-szeń) wykazujących znaczną poprawę ukrwienia, znacznie potęguje doznania seksualne.

LIBI GEL MOCNY ORGAZM NATYCHMIASTOWE PODNIECENIE Pojemność 100 ml

LibiGel jest żelem nawilżającym, może być stosowany jako lubrykant. Przeciwdziała otarciom i podrażnieniom. Posiada PH neutralne dla sfer intymnych kobiety.

HACCP I ISO 22000

Libigel™ to produkt najwyższej jakości. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. Odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. Libigel™ jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia.

LIBI GEL MOCNY ORGAZM NATYCHMIASTOWE PODNIECENIE Postać żel

Laur Konsumenta Odkrycie 2014

Libi Gel dzięki swojej niesamowitej skuteczności został doceniony przez klientów ogromnym wyróżnieniem, za swoją skuteczność otrzymał nagrodę: LAUR KONSUMENTA za odkrycie roku!

LIBI GEL MOCNY ORGAZM NATYCHMIASTOWE PODNIECENIE Przeznaczenie dla kobiet

Sposób użycia

Niewielką ilość żelu LibiGel nanieść na miejsca intymne (wargi sromowe i łechtaczkę). Delikatnie wmasować, aż do wchłonięcia.

LibiGel można stosować bezpośrednio przed stosunkiem lub w trakcie gry wstępnej. Działanie LibiGel utrzymuje się aż do 30 minut

Środki ostrożności

Przed użyciem należy przeprowadzić test alergiczny, nanosząc niewielką ilość żelu na skórę. W przypadku uczulenia, przerwać stosowanie. Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Zawartość

Żel LibiGel zawarty jest w plastikowej, różowej buteleczce z dozownikiem o pojemności 100ml. Buteleczka zapakowana jest w kartonik producenta. Produkt fabrycznie zafoliowany.

  • Forma: Żel
  • Opakowanie: Buteleczka z dozownikiem
  • Pojemność: 100ml