• Viageon - 1 op - 4 tab suplement diety

Dla zarejestrowanych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Zostaw telefon

INFORMACJA O WARTOŚCIACH ODŻYWCZYCH

Nazwa składnika

w 2 kapsułkach

(maksymalna zalecana porcja w ciągu dnia)

Ekstrakt z korzenia maca

270,00 mg

L-arginina

200,00 mg

L-arginina HCI

100,00 mg

Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego

100,00 mg

Ekstrakt z korzenia kolcorosli lekarskiej

50,00 mg

Ekstrakt z lisci pokrzywy zwyczajnej

50,00 mg

Ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego

50,00 mg

Ekstrakt z pestek dyni

50,00 mg

Ekstrakt orzecha kola

 

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego

 

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego

 

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego

 

Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego

 

Ekstrakt z owoców papryki rocznej

 

Kofeina bezwodna

 

Niacyna

 

Cynk

50,00 mg

 

40,00 mg

 

40,00 mg

 

40,00 mg

 

40,00 mg

 

40,00 mg

 

20,00 mg

 

50,00 mg

 

10,00 mg

Pojemność - 4 kapsułek

Skład: Ekstrakt z korzenia maca; L-arginina HCI; otoczka kapsułki - żelatyna; ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego; ekstrakt z korzenia kolcorosli lekarskiej; ekstrakt z lisci pokrzywy zwyczajnej; ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego; ekstrakt z pestek dyni; ekstrakt orzecha kola; amid kwasu nikotynowego; ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego; ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego; ekstrakt z owoców papryki rocznej; substancja przeciwzbrylująca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; cytrynian cynku; kofeina bezwodna; maltodekstryna; barwnik - dwutlenek tytanu.

Ostrzeżenie: Nie należny przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety. Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt dla osób powyżej 18 roku życia. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących.

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zalecane maksymalne spożycie: 1 porcja = 2 kapsułki. Nie należny spożywać więcej niż 1 porcje dziennie. Nie spożywać na noc.

Masa netto: 3g

Wyprodukowano dla: Sexual Health Series, Aleje Jerozolimskie 54/55, 00-694 Warszawa. Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Oferowany produkt jest suplementem diety czyli środkiem spożywczym. Produkt nie jest lekiem. Nie ma właściwości leczniczych ani nie zapobiega chorobom. Skład produktu, środki ostrożności, zalecane spożycie, sposób przechowywania, właściwości, data ważności znajdują się na opakowaniu. Produkt można zwrócić nieużywany, w nienaruszonym i oryginalnym opakowaniu jeżeli po jego otrzymaniu i zapoznaniu się z informacją na opakowaniu lub ulotką okaże się, że nie możesz stosować tego produktu z uwagi na skład lub właściwości zawartych w nim składników. Opisane działania uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu, kondycji i stanu zdrowia. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów.