• Elixir Premium 100ml Hiszpańska Mucha

Dla zarejestrowanych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Zostaw telefon
HISZPAŃSKA MUCHA SEX ELIXIR AFRODYZJAK + GRATISY Kod producenta 5907632923101

-3x mocniejsza wersja

Sex Elixir Premium jest 3x mocniejszy od poprzedniej wersji. Dzięki specjalnie dobranym składnikom udało się zwiększyć skuteczność i stężenie suplementu aż 3-krotnie!

-Zwiększa libido

Natychmiast zwiększa libido u kobiet. Ponadto łagodzi skutki problemów z potencją u mężczyzn. Wzrost podniecenia następuje po maksymalnie 30 minut od spożycia.

-Powiększa wrażliwość

Zwiększa wrażliwość narządów intymnych. Sex Elixir rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu kres szybciej dociera do narządów płciowych poprawiając ich wrażliwość na bodźce.

-Bezpieczny dla zdrowia

Sex Elixir jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, naturalny, nie wywołuje uzależnień.

Sex Elixir Premium to rewolucyjny afrodyzjak na polskim rynku. Jego poprzednik Sex Elixir zdominował wszystkie afrodyzjaki dostępne w sprzedaży. Premiowana wersja tego popularnego suplementu to wynik kilku lat badań laboratoryjnych nad w 100% bezpiecznymi składnikami. W wyniku ciężkiej pracy udało się uzyskać 3x większą skuteczność w niższej cenie. Dzięki temu stworzono nie tylko mocniejszy ale i 7x większy afrodyzjak, dający znakomity stosunek ceny do jakości oraz pojemności. 

HISZPAŃSKA MUCHA SEX ELIXIR AFRODYZJAK + GRATISY Przeznaczenie uniwersalne

Hiszpańska mucha – Sex Elixir!

Szukasz sposobu na to, aby uwieść kobietę?

 • Maksymalny wzrost libido
 • Niepohamowany apetyt na seks
 • Silne ukrwienie miejsc intymnych
 • Większa wrażliwość na dotyk intymny
 • Intensywniejsze orgazmy
 • Uczucie rozluźnienia ciała
 • Dogłębne odczuwanie pieszczot
 • Wzrost libido
 • Zwiększenie wydajności seksualnej
 • Wspomaganie erekcji

SEX ELIXIR PREMIUM 100ML

ZDOBĄDŹ KAŻDĄ KOBIETĘ

 

 

 • W pełni oryginalny produkt.
 • Nowa edycja - 3x mocniejszy od pierwszej.
 • Mega mocny afrodyzjak.
 • Bardzo wysoka skuteczność.

 

Chcesz wiedzieć czym wyróżnia się Sex Elixir Premium wśród wszystkich afrodyzjaków na naszym rynku? To przede wszystkim niesamowita skuteczność. Wersja premium to wynik wielu lat badań nad optymalnym stężeniem poszczególnych składników! Dzięki temu jest ona 3x mocniejsza od swojej poprzedniczki. Osiągnięto to dzięki zwiększeniu stężenia poszczególnych składników! Ale wersja premium to nie tylko większa skuteczność, to również 7x większa pojemność! Dzięki temu osiągnięto idealny stosunek jakości do ceny!

HISZPAŃSKA MUCHA SEX ELIXIR AFRODYZJAK + GRATISY Nazwa Elixir PREMIUM

Wyzwól namiętność z 3x mocniejszym Sex Elixirem PREMIUM!

Niektórzy zastanawiają się, w czym tak naprawdę tkwi klucz do sukcesu. Otóż Sex Elixir Premium to bez wątpienia najdoskonalszy afrodyzjak, dostępny na rynku - wysoce skuteczny i stworzony na bazie sprawdzonych składników. Jego poprzednia wersja udoskonaliła życie seksualne milionów ludzi na całym świecie.  

 

Wersja Premium daje jeszcze więcej satysfakcji! Starannie opracowana receptura sprawia, że hiszpańska mucha jest w pełni bezpieczna, a przy tym nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych. Podnosi libido, potęguję siłę doznań i pomaga zwalczyć nieśmiałość, dlatego pozwala w pełni delektować się zbliżeniem.  

Sex Elixir Premium dedykowany jest:

 

 • Osobom i parom, którym działanie zwykłego Sex Elixiru przynosiło zbyt małe rezultaty
 • Osobom nieśmiałym – na pobudzenie
 • Osobom oziębłym - aby odkryły w sobie gorącą latynoską naturę
 • Małżeństwom i parom z dłuższym stażem – aby rozpalić ponownie ogień, który płonął między wami
 • Na kłopoty z potencją
 • W celu zwiększenia intensywności doznań seksualnych
 • Dla wszystkich, którzy z powodzeniem stosowali klasyczny Sex Elixir i chcieliby mieć go więcej

HACCP I ISO 22000

Elixir Premium to produkt najwyższej jakości. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. Odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. Elixir Premium jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia.

HISZPAŃSKA MUCHA SEX ELIXIR AFRODYZJAK + GRATISY Postać płyn
HISZPAŃSKA MUCHA SEX ELIXIR AFRODYZJAK + GRATISY Liczba sztuk 1 szt.

Doceniony przez klientów i specjalistów!

Sex Elixir otrzymał wiele nagród w najważniejszych konkursach w Polsce i na świecie. Za swoją skuteczność został doceniony przez miliony klientów i wielu specjalistów z dziedziny seksuologii. Bardzo pozytywnie wypowiadali się o Nim również renomowani trenerzy podrywu.

Laur Konsumenta Odkrycie 2014

Sex Elixir Premium dzięki swojej niesamowitej skuteczności został doceniony przez klientów ogromnym wyróżnieniem, za swoją skuteczność otrzymał nagrodę: LAUR KONSUMENTA za odkrycie roku!

Jak stosować?

Stosowanie Sex Elixiru jest bardzo proste, wystarczy dolać około 8-10 kropli do napoju. Można dodawać do alkoholu oraz aplikować bezpośrednio do jamy ustnej. Nie należy mieszać Sex Elixiru z gorącymi napojami, ponieważ traci on swoją moc. Już po 15-30 minutach od spożycia, odczujesz pierwsze efekty.

Zawartość i data ważności

Sex Elixir to bezbarwny, bezsmakowy i łatwo rozpuszczalny w wodzie płyn zawarty w szklanej, ciemnej buteleczce o pojemności 100ml. Buteleczka zapakowana jest w fabryczny kartonik producenta. Przydatność do spożycia wynosi minimum jeden rok od daty zakupu. Zwykle jest to około 2 lata.

 • Opakowanie: Szklana butelka
 • Data ważności: minimum 1 rok
HISZPAŃSKA MUCHA SEX ELIXIR AFRODYZJAK + GRATISY Przeznaczenie uniwersalne

Składniki: woda, l-arginina HCI;kwas L-askorbinowy (witamina C); substancje konserwujące: E211,E202.

Dodatkowe Informacje

Bezpieczeństwo używania

Sex Elixir to w pełni bezpieczny suplement diety, który nie powoduje żadnych nieznanych skutków ubocznych.

Jak dawkować?

Pojedyncza dawka Sex Elixiru to około 8 kropel dodanych do napoju. Można aplikować również bezpośrednio do jamy ustnej.

Jak stosować?

Stosowanie Sex Elixiru jest bardzo proste wystarczy dolać około 8 kropel do napoju. Można dodawać do alkoholu uważać należy natomiast przy dodawaniu do gorących napojów – ponieważ traci swoją moc. Do gorących napoi należy dodać minimum 3 krotną dawkę.