• Potency Therapy 60szt Suplement

Dla zarejestrowanych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Nazwa składnika

w 2 kapsułkach

(maksymalna zalecana porcja w ciągu dnia)

L-arginina

520,00 mg

Ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego

200,00 mg

Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego

100,00 mg

Ekstrakt z lisci miłorzębu dwuklapowego

100,00 mg

Ekstrakt z kwiatów szafranu uprawnego

100,00 mg

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego

50,00 mg

Niacyna

20,00 mg

Pojemność - 60 kapsułek

Skład: L-arginina HCL; ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego; otoczka kapsułki - żelatyna; ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego; ekstrakt z lisci miłorzębu dwuklapowego; ekstrakt z kwiatów szafranu uprawnego, ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego; substancja przeciwzbrylująca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; maltodekstryna; amid kwasu nikotynowego (niacyna); barwnik - dwutlenek tytanu.

Ostrzeżenie: Nie należny przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety. Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt dla osób powyżej 18 roku życia. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących.

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zalecane maksymalne spożycie: 1 porcja = 2 kapsułki . Nie należny spożywać więcej niż 1 porcje dziennie. Nie spożywać na noc.

Masa netto: 45g

Wyprodukowano dla: Sexual Health Series, Aleje Jerozolimskie 54/55, 00-694 Warszawa. Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Oferowany produkt jest suplementem diety czyli środkiem spożywczym. Produkt nie jest lekiem. Nie ma właściwości leczniczych ani nie zapobiega chorobom. Skład produktu, środki ostrożności, zalecane spożycie, sposób przechowywania, właściwości, data ważności znajdują się na opakowaniu. Produkt można zwrócić nieużywany, w nienaruszonym i oryginalnym opakowaniu jeżeli po jego otrzymaniu i zapoznaniu się z informacją na opakowaniu lub ulotką okaże się, że nie możesz stosować tego produktu z uwagi na skład lub właściwości zawartych w nim składników. Opisane działania uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu, kondycji i stanu zdrowia. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów.