• Sex Elixir for Couple 30ml suplement diety

Dla zarejestrowanych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Składniki

Ilość w 1 porcji (w 15 kroplach)      

L-Arginina

41,50 mg

Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego

 

Ekstrakt z korzenia źeń-szenia koreańskiego

 

25,00 mg

 

 

25,00 mg

Składniki: Woda, L-Arginina, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, substancje konserwujące: E211, E202

 

Ostrzeżenie: Nie należny przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety. Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt dla osób powyżej 18 roku życia. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących.

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zalecane spożycie: 1 porcja = 15 kropel. Zalecaną dzienna porcję do spożycia - 15 kropli - brać pod język lub wymieszać z dowolnym napojem i zażyć na 30 minut przed stosunkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Masa netto: 30 ml

Wyprodukowano dla: Sexual Health Series, Aleje Jerozolimskie 54/55, 00-694 Warszawa. Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Oferowany produkt jest suplementem diety czyli środkiem spożywczym. Produkt nie jest lekiem. Nie ma właściwości leczniczych ani nie zapobiega chorobom. Skład produktu, środki ostrożności, zalecane spożycie, sposób przechowywania, właściwości, data ważności znajdują się na opakowaniu. Produkt można zwrócić nieużywany, w nienaruszonym i oryginalnym opakowaniu jeżeli po jego otrzymaniu i zapoznaniu się z informacją na opakowaniu lub ulotką okaże się, że nie możesz stosować tego produktu z uwagi na skład lub właściwości zawartych w nim składników. Opisane działania uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu, kondycji i stanu zdrowia. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów.